X-Shot

تفنگ‌های X-Shot توسط کمپانی نیوزیلندی ZURU تولید میشن. این کمپانی اولین بار در سال 2003 محصولات خودش رو روانه بازار کرد. تفنگ‌های ایکس‌ شات به علت شباهت زیادی که به تفنگ‌های Nerf داشتن، به سرعت جایگاه بالایی در سطح بین المللی برای خود کسب کردن. این کمپانی در سال 2018 موفق به دریافت جایزه کار آفرین برتر کشور نیوزیلند شد.

x-shot

فیلترهای فعال

  محدوده قیمت

  رده سنی

  جنسیت

  برند

  ویژگی‌های تفنگ‌های اسباب‌بازی‌ X-Shot

  تفنگ های X-SHOT با طراحی جذاب و فانتزی، مکانیزم پرتاب آسان و… ، باعث میشن تیراندازی دقیق و هیجان انگیزی را تجربه کنید. این تفنگ ها در مدل ها و اندازه های مختلفی ساخته میشن و به صورت تک‌تیرِ و چندتیرِ قابل استفاده هستن. بعضی از مدل‌های X-SHOT برای تیراندازی دقیق و سریع ساخته شدن، بعضی از مدل‌های دیگه برای تیراندازی در فواصل دور و بعضی‌هاشون هم قابلیت تغییر تیرهای تفنگ در طول بازی رو دارن.
  اما این موارد، تنها ویژگی‌های تفنگ‌های اسباب بازی ایکس شات نیستن. بیاید باهم چندتا از ویژگی‌های دیگه‌شون رو هم مرور کنیم:

  • دارای تیرهای فومی ایمن برای کودکان
  • امکان تیراندازی با برد بیشتر
  • افزایش کنترل هیجان در کودکان
  • ساخته شده از پلاستیک باکیفیت و فاقد مواد مضر
  • محصول کمپانی نیوزیلندی ZURU

  سوالات متداول

  01
  تفنگ اسباب‌بازی X-Shot موجب بروز خشونت در کودکان می‌شود؟

  شاید تعجب کنید اما مطالعات نشان می‌دهند که بازی با اسلحه در کودکی و نوجوانی منجربه خشونت و پرخاشگری نمی‌شود. این نوع بازی‌ها به کودکان و نوجوانان این فرصت را می‌دهد که به ترس‌های خود غلبه کنند. اما مهمترین نکته در بازی با تفنگ اسباب بازی کنترل هیجان و همذات پنداری با شخصیت‌های مثبت داستان‌ها است.

  02
  تفنگ‌های X-Shot ایمنی لازم برای کودکان را دارند؟

  تیرهای فومی X-Shot از مواد فومی ایمن ساخته شده‌ و با فشار هوا به سمت جلو پرتاب میشن، به طوری که به بازیکنان آسیب نمی‌زنن. با این حال، مثل بقیه اسباب بازی‌ها، نیاز به استفاده صحیح و مطابق با دستورالعمل‌های تولیدکننده دارن تا ایمنی کامل برای بازی فراهم بشه. همچنین جنس خود تفنگ‌ها از پلاستیک باکیفیت و بدون مواد مضره و در تماس با بدن کودک، بهش آسیبی وارد نمی‌کنه.

  copy right @ punzitoys 2022