Vtech

Vtech یکی از برترین برندهای محصولات آموزشی الکترونیکی هست که برای کودکان در تمامی مراحل رشد، محصولات خاص و متناسب با نیازهای کودک طراحی میکنه. این کمپانی هنگ‌کنگی از سال 1980 در زمینه تولید اسباب‌بازی برای کودکان فعالیت میکنه و تو 16 کشور برتر جهان هم نمایندگی داره. محصولات آموزشی الکترونیکی وی‌تک شامل اسباب‌بازی‌های نیمه رباتیک، اسباب‌بازی‌های نوزادی دارای افکت‌های صوتی و نوری و… میشه.

vtech

فیلترهای فعال

  محدوده قیمت

  رده سنی

  جنسیت

  برند

  ویژگی محصولات برند Vtech

  Vtech به عنوان برندی پیشگام در تولید اسباب‌بازی‌های یادگیری، محصولات آموزشی با کیفیت بالا و خلاقانه شناخته میشه که رشد کودکان رو غنی و یادگیری رو براشون سرگرم کننده می‌کنه. این برند خالق دسته محصولات آموزشی الکترونیکی (ELP) و برنده جایزه InnoTab، Toot-Toot Drivers و اسباب‌بازی‌های دستی Kidizoom هست که باعث شده محصولاتش در سراسر جهان طرفدار داشته باشه. اما ویژگی‌های محصولات وی‌تک به همین جا ختم نمیشه و خوبه که بقیه ویژگی ها رو با هم بررسی کنیم:

  • دارای محصولاتی با افکت صوتی و نوری
  • محصولاتی با قابلیت تقویت حواس پنج گانه
  • محصولاتی با قابلیت تقویت عضلات حرکتی کودک
  • ساخته شده از بهترین مواد اولیه و پلاستیک درجه یک مطابق استاندارد های بین المللی
  • ساخت کمپانی هنگ‌کنگی Vtech

  سوالات متداول

  01
  محصولات Vtech برای کودکان ایمن هستند؟

  این شرکت متعهد به ارائه محصولات با کیفیتی است که مطابق با استانداردهای ایمنی تعیین شده توسط نهادهای نظارتی در کشورهایی که محصولات آنها در آنجا فروخته می شود، مطابقت داشته باشد یا فراتر از آن باشد.

  copy right @ punzitoys 2022