تولو TOLO

Tolo Toys مجموعه‌ای بی‌نظیر از اسباب‌بازی‌های تکاملی هستش که مزایای آموزشی بی‌نظیری را برای کودکان به همراه داره. محصولات تولو با در نظر گرفتن ایمنی و استانداردهای بین‌المللی ساخته شدن. هنگام انتخاب اسباب‌بازی برای کودک، علاوه بر جذابیت‌های ظاهری و طراحی آن، نکات ایمنی هم اهمیت بالایی دارن. به همین دلیل، گواهینامه ICTI برای مسئولیت پذیری اجتماعی و محیط‌زیستی و گواهینامه ISO 9001 برای گواهینامه استانداردهای مدیریت کیفیت، در تمامی محصولات Tolo Toys دیده می‌شود.

tolo

فیلترهای فعال

  محدوده قیمت

  رده سنی

  جنسیت

  سری

  برند

  ویژگی‌های اسباب‌بازی‌های تولو TOLO

  تو دنیای اسباب‌بازی‌های تولو، می‌تونید هر اسباب‌بازی رو متناسب با سن و نیازهای کوچولوتون تهیه کنید تا به رشد اون‌ها کمک کنه. بعضی از اسباب‌بازی‌های تولو تعادلی هستن، بعضی‌های دیگه‌شون قوه تخیل کودک رو پرورش میدن، یه سری‌هاشون اسباب‌بازی دندونی هستن یا بخاطر جغجغه و حرکتی بودن‌شون، کمک به تقویت حواس شنوایی و هماهنگی عضلات نوزاد میکنن. این ویژگی‌ها تو هر کدوم از اسباب بازی‌ها می‌تونه متفاوت باشه اما اسباب‌بازی‌های تولو ویژگی‌هایی هم دارن که تو همه‌شون مشترک باشه.

  بیاید با همدیگه چندتا از این ویژگی هارو بررسی کنیم:

  • این اسباب‌بازی ها از پلاستیک باکیفیت تولیدشدن و مواد سمی ندارن
  • رنگ های این اسباب بازی‌ها به مرور زمان و در اثر ضربه از بین نمیره
  • اسباب بازی‌های تولو لبه های تیز و برنده ندارن
  • قابلیت تشخیص بافت اشیاء با حس لامسه
  • کمک به کودکان برای تشخیص رنگ ها

  سوالات متداول

  01
  اسباب‌بازی‌های TOLO برای کودکان ایمن هستند؟

  تمامی اسباب‌بازی‌های تولو دارای گواهینامه ICTI (گواهینامه مسئولیت پذیری اجتماعی و محیط‌زیستی) و گواهینامه ISO 9001 (گواهینامه استانداردهای مدیریت کیفیت) هستند و می‌توانید به راحتی آن‌ها را در اختیار کودکان قرار دهید.

  02
  اسباب‌بازی‌های TOLO در اثر ضربه دچار آسیب می‌شوند؟

  با توجه به اینکه در سنین پایین، اسباب‌بازی های کودکان در معرض ضربه و پرتاب شدن هستند، شرکت تولو اسباب‌بازی‌هایش را به گونه ای طراحی کرده که در اثر ضربه، رنگ خود را از دست ندهد و دچار آسیب نشود.

  copy right @ punzitoys 2022