پازل Ravensburger

برند آلمانی رونزبرگر یکی از برترین تولیدکننده‌های پازل می‌باشد که با توجه به کیفیت بالا و طراحی جذاب، در سراسر جهان شناخته شده است. پازل‌های رونزبرگر شامل مجموعه کاملی از مدل ها و طرح های متنوع از جمله پازل‌های کروی، سه‌بعدی، فلورسنت و پازل‌های خاص است. پازل‌های رونزبرگر به گونه‌ای طراحی شده که برای کودکان و بزرگسالان جذاب است و برای تمرین تفکر، تمرکز و حل مسئله مفید می‌باشد.

پازل رونزبرگر
Ravensburger

ویژگی های پازل رونزبرگر

  • استفاده از مواد اولیه باکیفیت و درجه یک، و البته برش دقیق پازل‌ها، موجب اتصال دقیق قطعات شده و تصویر پازل به صورت کامل و صحیح شکل می‌گیرد.
  • طراحی‌های جذاب و خلاقانه شهرها، مناظر طبیعی، آثار هنری و تصاویر تاریخی در پازل‌های رونزبرگر، انتخاب را برای علاقه‌مندان به پازل آسان می‌کند.
  • پازل‌های رونزبرگر در سایز‌های مختلف و تعداد قطعات متفاوتی ارائه می‌شود، بنابراین علاقه‌مندان می‌توانند بر اساس سطح مهارت خود پازل مناسب خود را انتخاب کنند.
  • یکی از ویژگی‌های پازل‌های رونزبرگر، مقاومت و پایداری بالای آنها پس از ساخت می‌باشد که موجب نگهداری طولانی مدت در خانه و محل کار، می‌شود.
  • پازل‌های Ravensburger از ساده تا پیچیده طبقه‌بندی می‌شوند و به راحتی امکان انتخاب بر اساس مهارت فرد را می‌دهد.
  • این محصولات دارای قابلیت Soft Click هستند که نشان از چفت شدن قطعات پازل می‌باشد.
  • جنس این محصولات از الیاف کتان است و قابلیت بازیافت مجدد دارد.
  • برش تمام قطعات پازل‌ها، به روش ارّه مویی یا Jigsaw است.
  • از آنجایی که برش هیچ دو قطعه ای شبیه به هم نیست، به صورت اشتباه در جای قطعات دیگر قرار‌ نمی‌گیرند.

سوالات متداول

01
پازل‌های رونزبرگر برای چه سنینی مناسب هستند؟

رونزبرگر برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان، پازل هایی متناسب با سن و مهارت هایشان طراحی کرده تا محدودیت سنی برای ساخت پازل را از بین ببرد. به طور مثال برای کودکان، پازل‌هایی با قطعات بزرگتر و با تصاویر رنگارنگ و جذاب و برای نوجوانان، پازل‌هایی با دشواری بیشتر و تصاویر پیچیده‌تری مثل تصاویر شهرها، ساختمان‌ها و فضای باز و برای بزرگسالان، پازل‌هایی با دشواری بیشتر و تصاویری از مناظر طبیعی، آثار هنری و تصاویر طراحی و تولید شده است.

02
آیا پازل‌های رونزبرگر قابلیت استفاده در دکوراسیون را دارند؟

تنوع پازل‌هایRavensburger به دو بخش تعداد قطعات و طرح‌ها تقسیم می‌شوند. همچنین پازل های 3d می‌توانند یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای دکوراسیون و تزئین اتاق و دفتر کار باشند. علاوه بر آن، پازل های 500 تکه، 1000 تکه، 2000 تکه با طرح‌های منظره، ماشین، ART، فانتزی و … موجب این شده که رونزبرگر برای تمامی سلیقه‌ها، پازل داشته باشد.

copy right @ punzitoys 2022