Bluey

Bluey برند تولید ست‌های اسباب‌بازی هستش که مثل برندهای Little Live Pets، Heroes of Goo Jit Zu، Kindi Kids، Fall Guys و… زیرمجموعه کمپانی استرالیایی Moose Toys هستش. برند Bluey ست‌های بازی کودکان رو بر اساس کاراکترهای یه انیمیشن استرالیایی با همین نام تولید میکنه که طرفدارهای زیادی هم داره. ست‌های این برند زمانی که کنار هم قرار میگیرن، شهری بزرگ از کاراکترهای بلویی به وجود میارن که می‌تونید باهاشون بازی کنید یا به عنوان کلکسیون، داخل اتاق‌تون قرارشون بدید.

Bluey

فیلترهای فعال

  محدوده قیمت

  رده سنی

  جنسیت

  برند

  داستان زندگی بلویی

  Bluey یک سگ شش ساله دوست داشتنی هستش که دوست داره زندگی خانوادگی روزمره رو به ماجراهای جالبی تبدیل کنه. بلویی عاشق وقت گذروندن با خانواده و دوستاشه و دوست داره در کنار اونا لحظه‌های خوبی بسازه. شما می‌تونید خاطره‌انگیزترین لحظات زندگی بلویی رو توی خونه و زمانی که داره با دوستاش وقت میگذرونه رو با اسباب‌بازی‌های مخملی بازسازی کنید. بچه‌ها وقتی که با این عروسک‌های بامزه بازی می‌کنن، یاد میگیرن که وقت گذروندن با خانوداه چه اهمیت بالایی داره و اینکه حضور دوست‌هاشون چقدر تو زندگی‌شون مهم هست.

  ویژگی ست‌های بازی بلویی

  • ساخته شده از بهترین پلاستیک و مواد اولیه درجه یک مطابق استاندارد های بین المللی
  • مناسب برای بازی کردن و نگهداری به عنوان کلکسیون
  • همراه با فیگورهای انیمیشن جذاب Bluey
  • ست‌های مناسب برای کودکان 3+ سال
  • محصولی از کمپانی استرالیایی Moose Toys

  سوالات متداول

  01
  ست‌های Bluey مناسب چه گروه سنی می‌باشد؟

  برای بازی با ست‌های Bluey، کودکان باید حداقل 3 سال داشته باشن. چرا که فیگورها و اکسسوری‌های این اسباب‌بازی‌ها در اندازه‌ای هستن که می‌تونن توسط بچه‌های کوچیک‌تر بلعیده بشن و بهشون آسیب بزنن

  copy right @ punzitoys 2022