Lelly

Lelly برند ایتالیایی تولید عروسک‌های پولیشی که بخاطر کیفیت بالا، جزئیات دقیق، ایمنی و… جز پرطرفدارترین کمپانی‌های تولید عروسک به حساب میاد. کمپانی Lelly  از طریق همکاری با شبکه تلویزیونی National Geographic Kids ، شروع به تولید عروسک‌هایی کرد که الهام گرفته از حیوانات و پرندگان مختلف برنامه های آموزشی این شبکه بود.

Lelly

فیلترهای فعال

  محدوده قیمت

  رده سنی

  جنسیت

  برند

  • 1
  • 2

  عروسک‌های پولیشی پرطرفدار للی LELLY

  بزرگ‌ترین دلیل محبوبیت عروسک‌های پولیشی للی بین کودکان و بزرگسالان، حمایت این برند از گونه‌های در حال انقراض و اینکه باعث شده کودکان آشنایی بیشتری با گونه‌های جانوری پیدا کنن. همچنین کمپانی للی بخشی از عواید حاصل از فروش عروسک‌ها رو صرف هزینه‌های حفاظت از جانوران می‌کنه. عروسک‌های للی قابلیت بازیافت هم دارن تا به صورت کامل حمایت خودشون رو از محیط زیست نشون داده باشن و در کنار کیفیت و جزئیات بالای عروسک‌هاشون، تبدیل به انتخاب دوستی داشتنی برای کلکسیون‌ها بشن.

  عروسک‌های SOS و Licenze از محبوب‌ترین سری عروسک های للی‌ان و کوچولوها با سری Licenze می‌تونن حیوانات رو با جزئیات واقعی در مقیاس کوچیک تر بشناسن و با سری SOS با حیوانات در حال انقراض آشنا بشن.

  ویژگی‌های عروسک‌های برند للی LELLY

  • قابل شستشو
  • تولید شده از پولیش و الیاف ضد حساسیت برای کودکان
  • دارای درجه کیفی بالا و مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی

  سوالات متداول

  01
  جنس پولیش عروسک‌های للی برای کودکان ایمن می‌باشد؟

  تمامی محصولات للی دارای استاندارهای جهانی نظیر CE (نشانگر بهداشت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست) هستند و پولیش و الیاف به کار رفته در محصولات نیز از کیفیت بالایی برخوردارند.

  02
  عروسک‌های للی قابل شستشو هستند؟

  عروسک‌های للی قابلیت شستشو دارند و برخی نمونه‌های آن را می‌توانید حتی در ماشین لباس‌شویی قرار دهید اما پیش از شستشو باید راهنمای همراه عروسک را کامل مطالعه کنید تا با استفاده از روش پیشنهادی، به عروسک آسیبی نرسانید.

  copy right @ punzitoys 2022