NERF

برند NERF در سال ۱۹۶۹ توسط شرکت Parker Brothers تاسیس شد و در سال ۱۹۹۱ به شرکت آمریکایی HASBRO پیوست. تفنگ‌های NERF با داشتن استانداردهای جهانی، برای بازی کودکان و نوجوانان ایمنی لازم رو دارن و بخاطر روش‌های عملکردی فشار هوا، فشار چرخشی و موتوری و همچنین استفاده از تیرهایی از جنس فوم، سلامتی بچه‌ها رو تهدید نمی‌کنن.

Nerf

فیلترهای فعال

  محدوده قیمت

  رده سنی

  جنسیت

  برند

  کمپانی نرف با طراحی‌های مختلف و قابل تنظیم تفنگ‌هاش، امکان شخصی‌سازی بازی رو به کودکان و نوجوانان میده به طوری که برخی از تفنگ‌های NERF دارای تنظیمات مختلفی مثل قابلیت تغییر زاویه شلیک، تغییر پوسته تفنگ و یا حتی افزودن لوازم جانبی مانند بمب‌های دستی و… هستن.

  ویژگی‌های تفنگ اسباب‌بازی نرف

  • تفنگ‌های NERF از مواد ایمن ساخته شده‌ و همچنین برخی از تفنگ‌های NERF دارای سیستم‌های ایمنی مانند قفل کردن تیرها هستند که از آسیب به بازیکنان جلوگیری می‌کنند.
  • محصولات نرف با طراحی‌های خلاقانه، حمل و نقل و جایگیری در دستان کودک را آسان و با استفاده از رنگ‌های نشاط‌‌آور، کودکان را تشویق به بازی می‌کنه.
  • تفنگ‌های نرف برای بازی در فضای باز و در محیط‌های مختلفی مانند پارک‌ها، باغ‌ها و غیره طراحی شدن. به طور مثال، برخی از تفنگ‌های NERF دارای برد و دقت بالایی هستن که به بازیکنان اجازه میده تا در فضای باز به راحتی بازی کنن.

  جنس فومی تیرهای NERF

  تیرهای فومی NERF از مواد فومی ایمن ساخته شده‌ و با فشار هوا به سمت جلو پرتاب میشن، به طوری که به بازیکنان آسیب نمی‌زنن. با این حال، مثل بقیه اسباب بازی‌ها، نیاز به استفاده صحیح و مطابق با دستورالعمل‌های تولیدکننده دارن تا ایمنی کامل برای بازی فراهم بشه.

  سوالات متداول

  01
  تفنگ اسباب‌بازی نرف موجب بروز خشونت در کودکان می‌شود؟

  هیچ مطالعه علمی مستقیمی  نشون نمیده که تفنگ‌های NERF به طور مستقیم خشونت در کودکان رو افزایش میدن. با این حال، پزشکان و روانشناسان توصیه می‌کنن که والدین هنگام بازی کودکان با تفنگ‌ها، با نظارت خود از بروز خشونت در آنها جلوگیری کنن.

  copy right @ punzitoys 2022