Eurographics

یوروگرافیکس برند کانادایی – آلمانی تولید پازل، از سال 1987 در مونترال کانادا شروع به کار کرده و به دلیل همکاری با هنرمندان بزرگ در کنار تولید پازل‌های با درجه سختی بالا که پازل‌های Smart Cut نام دارند، به یکی از برترین کمپانی‌های بازی فکری در جهان تبدیل شده است. پازل‌های اسمارت کات به دلیل تفاوت شکل ظاهری قطعات‌شون، پیچیدگی بالاتری نسبت به پازل‌های معمولی دارند و مناسب افرادی هستند که چیدن پازل‌های معمولی برای‌شان خسته‌کننده شده!

eurographics logo

فیلترهای فعال

  محدوده قیمت

  رده سنی

  جنسیت

  تعداد قطعه

  برند

  سری Smart Cut یوروگرافیکس

  این سری از پازل‌ها، قطعاتی دارند که از نظر هندسی با یکدیگر متفاوت هستند تا برای مخاطب در زمان چیدن پازل، شکل قطعه بعدی قابل حدس زدن نباشد. همین موضوع باعث می‌شود تا پازل شما چالشی تر از حالت به نظر برسد و برای چیدن آن، نیاز به دقت بیشتری داشته باشید. سری اسمارت کات درجه سختی بالاتری نسبت به پازل‌های معمولی دارد و مناسب افراد حرفه‌ای در زمینه ساخت پازل است.

  سری City Collection یوروگرافیکس

  با تهیه پازل‌های سری سیتی کالکشن، می‌توانید نمایی بی نظیر از برج ساعت بیگ بن لندن، پل سانفرانسیسکو، نیویورک سیتی و… را بعد از ساختن، قاب کرده و به دیوار اتاق یا پذیرایی بزنید. بهترین عکس‌ها و تصاویر شهرها در این سری جمع آوری شده تا تبدیل به پازل‌هایی بی نظیر بشوند.

  سری Fine Art Collection یوروگرافیکس

  ونسان ون گوگ، مارک شاگال، هنری روسو، کلود مونه و… از جمله هنرمندانی هستند که آثارشان در این سری از پازل‌های Eurographics قابل مشاهده است. بسته بندی پازل‌های آرت یوروگرافیکس، شامل بخش بیوگرافی است که زندگی‌نامه نقاش را برای مخاطب شرح داده تا خالق طرح پازل خود را به خوبی بشناسد.

  سوالات متداول

  01
  پازل‌های یوروگرافیکس برای چه سنینی مناسب هستند؟

  پازل‌های یوروگرافیکس عموما برای افراد 14+ سال طراحی شده‌اند. تعداد بالای قطعات و پیچیدگی پازل‌ها باعث می‌شود تا ساخت پازل‌ها برای کودکان سخت باشد.

  02
  آیا پازل‌های یوروگرافیکس قابلیت استفاده در دکوراسیون را دارند؟

  این پازل‌ها، با طرح‌های منحصر به فرد و باکیفیت، مناسب برای قاب کردن و استفاده در دکوراسیون خانه و محل کار هستند.

  copy right @ punzitoys 2022