Baby Einstein

Baby Einstein، یک برند پرطرفدار و معروف در زمینه تولید اسباب‌بازی موزیکال و سازهای موسیقی برای کودکان هست. این برند در سال 1996 توسط جولی کلارک تأسیس شد. بیبی انیشتین از سال 2001 تا 2013 به کمپانی دیزنی فروخته شد و از سال 2013، جزئی از کمپانی آمریکایی Kids 2 به حساب میاد. محصولات Baby Einstein شامل اسباب‌بازی‌های مختلفی هستن که باعث تحریک استعدادهای موسیقی و هنری کودکان میشن. این اسباب‌بازی‌ها شامل پیانوها، آوازخوان‌ها، درام‌ها، گیتار الکتریک، بلز اسباب‌بازی و… هستن.

Baby Einstein

فیلترهای فعال

  محدوده قیمت

  رده سنی

  برند

  ویژگی‌های محصولات Baby Einstein

  بازی با اسباب‌بازی‌های موزیکال، به رشد خلاقیت بچه‌ها کمک می‌کنه و اون‌ها رو به سمت یادگیری موسیقی، تشویق می‌کنه. از بزرگ‌ترین مزیت‌های محصولات Baby Einstein، این هست که اون‌ها به طور کاملاً ایمن برای کودکان ساخته شدن و مواد استفاده شده در اون‌ها، هیچ‌گونه خطری برای سلامتی کودکان ایجاد نمی‌کنن.
  محصولات Baby Einstein برای نوزادان و خردسالان با هدف تقویت ذهن، حواس پنج‌گانه و تقویت عضلات کودک طراحی و تولید میشن. به دلیل اینکه کودکان به طور مستقیم با اسباب بازی و دست و صورت خودشون در ارتباط‌ هستن، محصولات این کمپانی از بهترین مواد اولیه و رنگ‌هایی که فاقد مواد مضر هستن تولید میشن.

  copy right @ punzitoys 2022