Air Warriors

Air Warriors از برندهای پرطرفدار تفنگ‌های اسباب‌بازی هست که به عنوان زیرمجموعه کمپانی آمریکایی-هنگ‌کنگی Buzz Bee Toys فعالیت می‌کنه. کمپانی Buzz Bee Toys از سال 2002 شروع به کار کرده و تفنگ‌هایی با تیرهای فومی (Air Warriors) و تفنگ‌های آب‌پاش(Water Warriors) تولید می‌کنه.

Air-Warriors

فیلترهای فعال

  محدوده قیمت

  رده سنی

  جنسیت

  برند

  ویژگی‌های تفنگ‌های اسباب‌بازی Air Warriors

  • تفنگ‌هایی با تیر فومی و سرهای پلاستیکی
  • برخی مدل از تفنگ‌ها همراه با افکت‌های نوری
  • ساخته شده از پلاستیک باکیفیت و فاقد مواد مضر
  • جلوگیری از بروز خشونت و پرخاشگری در کودکان
  • اسباب‌بازی‌های کمپانی آمریکایی-هنگ‌کنگی Buzz Bee Toys

  تاثیر مثبت بازی با تفنگ اسباب‌بازی

  شاید تا به حال کودکان زیادی رو دیده باشید که در حال بازی با تفنگ اسباب بازی هستن و از این کار لذت می‌برن. بعضی‌ از افراد معتقدن که بازی با تفنگ اسباب‌بازی حس خشونت رو در کودکان افزایش میده. در عین حال، بعضی افراد هم معتقدن که یک راه طبیعی برای درک مسائل مهم زندگی‌ مانند تشخیص خوبی از بدی هست و باعث تقویت قوه تخیل میشه. شاید تعجب کنید اما مطالعات نشون میدن که بازی با اسلحه در کودکی و نوجوانی منجربه خشونت و پرخاشگری نمیشه. این نوع بازی‌ها به کودکان و نوجوانان این فرصت را میده که به ترس‌های خودشون غلبه کنن. اما مهم‌ترین نکته در بازی با تفنگ اسباب‌بازی، کنترل هیجان و همزاد پنداری با شخصیت‌های مثبت داستان‌ها هست.

  سوالات متداول

  01
  تیرهای Air Warriors ایمنی لازم برای کودکان را دارند؟

  این تفنگ‌ها، تیرهای از جنس فوم با سرهای پلاستیکی دارن که با شلیک کردن‌شون، هیچ آسیبی به بچه‌ها وارد نمیشه.

  02
  بازی با تفنگ‌های Air Warriors موجب بروز خشونت در کودکان می‌شود؟

  مطالعات نشون میدن که بازی با اسلحه در کودکی و نوجوانی منجربه خشونت و پرخاشگری نمیشه. این نوع بازی‌ها به کودکان و نوجوانان این فرصت را میده که به ترس‌های خودشون غلبه کنن. اما مهم‌ترین نکته در بازی با تفنگ اسباب‌بازی، کنترل هیجان و همزاد پنداری با شخصیت‌های مثبت داستان‌ها هست.

  copy right @ punzitoys 2022