Sylvanian Families

برند Sylvanian Families تولید کننده مجموعه هایی از عروسک‌های مینیاتوری حیوانات هست که توسط کمپانی معتبر تولید اسباب بازی و وسایل سرگرمی ژاپنی EPOCH در سال 1985 شروع به فعالیت کرد. زندگی این خانوداه خرگوشی بامزه در دهکده خیالی به نام سیلوانیا در آمریکا سپری میشه. این عروسک‌های کوچولوی بامزه دارای مشاغل خانوادگی موفقی مانند پزشک ، معلم ، هنرمند ، گزارشگر خبری ، نجار و … هستن. لباس‌های اهالی کوچولوی این دهکده خوشگل با مد دهه 50 میلادی و با جزئیات فوق العاده طراحی شدن که در خانه های زیبا با تزئینات واقعی و مینیاتوری زندگی می کنن.

فیلترهای فعال

  محدوده قیمت

  رده سنی

  جنسیت

  برند

  • 1
  • 2

  دنیای مینیاتوری سیلوانیان فامیلیز

  شخصیت‌های این دهکده موجودات معمولی مثل خرگوش، همستر، سگ، گربه، راکون و … هستن. اکثر خانواده ها از پدر، مادر، خواهر و برادر تشکیل شدن و با تهیه ست‌های مشابه، میشه اعضای فامیل مثل پدر بزرگ، مادر بزرگ، نوزاد و … رو هم بهشون اضافه کرد. علاوه بر کیفیت بسیار بالای عروسکها و لوازم و جزئیات کم نظیر این کوچولوهای دوست داشتنی، از مزایای این برند اسباب بازی آموزش غیر مستقیم مفاهیمی همچون خانواده ، همزیستی مسالمت آمیز با وجود تفاوت‌های ظاهری ، لزوم وجود مشاغل مختلف و تقویت حس تخیل و رویا پردازی در کودکان می توان برشمرد. با لوازم جانبی‌‌های متنوع می توانید این خانه ها را تزئین و دوباره چیدمان کنید.

  ویژگی‌های عروسک‌های مینیاتوری Sylvanian Families

  خانواده های سیلوانیان فراتر از یک ست اسباب‌بازی هستن. خرگوش های مینیاتوری این شرکت، نام، تاریخ تولد و شخصیت متفاوت خود را دارن. این خانواده دوست‌داشتنی در خانه‌های فانتزی خود سکونت دارن و در هر گوشه‌ دهکده سیلوانیا فعالیت می‌کنن.
  طراحی ظریف و با جزئیات بالای این عروسک‌ها، تنها ویژگی‌های منحصر به فرد خانواده سیلوانیان نیستن. عروسک‌های مینیاتوری دهکده سیلوانیا ویژگی‌های دیگه‌ای هم دارن که چند نمونه‌شو با هم بررسی می‌کنیم:

  • برند ژاپنی EPOCH
  • فاقد مواد مضر برای کودکان
  • تقویت قوه تخیل و همذات پنداری
  • ساخته شده طبق استاندارد های اروپایی CE
  • طراحی خاص و مینیاتوری با جزئیات بالا
  • قابلیت ست کردن با بقیه مجموعه‌های مشابه
  • قابلیت جمع‌آوری و ساخت کلکسیون عروسک‌های مینیاتوری

  سوالات متداول

  01
  خانواده سیلوانیان چه مفاهیمی را به کودکان آموزش می‌دهند؟

  خانواده سیلوانیان مفاهیمی همچون خانواده ، همزیستی مسالمت آمیز با وجود تفاوت‌های ظاهری ، لزوم وجود مشاغل مختلف و… را به کودکان آموزش می‌دهند. همچنین این اسباب بازی نمادین دهه 80 شد و جایزه بهترین اسباب بازی سال انگلستان را برای سه سال متوالی دریافت کرد.

  02
  عروسک‌های سیلوانیان ایمنی لازم برای کودکان را دارند؟

  تمامی محصولات طبق استاندارد های اروپایی CE ساخته شدن و فاقد هرگونه مواد مضر برای کودکان هستن.

  copy right @ punzitoys 2022