Play Doh

Play-Doh برندی از زیرمجموعه‌های کمپانی Hasbro هست که خمیر بازی کودک تولید میکنه. این خمیر بازی‌، در سال 1956 توسط Noah McVicker و Joseph McVicker به عنوان یک راهکار برای تمیز کردن کاغذ دیواری‌ها اختراع شده بود اما با گذشت زمان کارکرد اون تغییر کرد و به این ترتیب، خمیر بازی‌های Play-Doh شکل گرفت. در حال حاضر، این برند در بیش از 80 کشور حضور داره و به عنوان یکی از برندهای معروف و محبوب در زمینه بازی‌های خلاقانه و تربیتی برای کودکان شناخته میشه.

Play-Doh

فیلترهای فعال

  محدوده قیمت

  رده سنی

  جنسیت

  برند

  فواید بازی کردن با خمیر بازی

  کودکان در زمان بازی با خمیر بازی، از تخیل خودشون بهره می‌گیرن و ایده‌هایی که دارن رو در حین استفاده از خمیر بازی بروز میدن. زمان بازی، انگشتان دست کودک تماس مستقیمی با خمیر بازی داره و کودک می‌تونه علایق و رویاهاش رو با شکل دهی به خمیر بازی به تحقق ببخشه. خمیر بازی بسیار برای کودکان مفید هست به این دلیل که تمام کنترل بازی در دست کودک هست. این موضوع تا حدی به قدرت تصمیم گیریی و رهبری کودک کمک می‌کنه. همچنین خمیر بازی برای کودکانی که بیش فعالی دارن هم می‌تونه بسیار مفید باشه. جالبه بدونید بازی کردن با خمیر بازی فوایدی برای کودکان داره. از مهمترین فواید میشه به مهارت‌های حرکتی ظریف، افزایش خلاقیت، هماهنگی بین چشم و دست، افزایش آرامش، آموزش با شکل، اندازه و … اشاره کرد.

  سوالات متداول

  01
  طول عمر خمیر بازی‌های Play-Doh چقدر هست؟

  خمیر بازی در مجاورت هوا خشک میشه پس بهتره زمانی که بازی باهاش تموم شد، درب اون رو ببندید.

  02
  خمیر بازی‌های Play-Doh برای سلامتی کودک مضر نیستن؟

  خمیر بازی‌های Play-Doh ساخته شده از آرد، نمک، آب و رنگ‌های طبیعی هستن و هیچ‌گونه مواد شیمیایی مضری در ساخت اون‌ها به کار نرفته.

  copy right @ punzitoys 2022