Gonher

برند اسپانیایی تولیدکننده تفنگ‌های اسباب بازی Gonher، در سال 1950 تاسیس شده و امروزه به دلیل کیفیت بالا و طراحی واقع‌گرایانه، تمام برندهای رقیب خودش رو پشت سر گذاشته. جزئیات و عملکرد تفنگ‌های Gonher، کاملا مشابه نمونه‌های واقعی تفنگ‌ها طراحی شده تا حس تیراندازی با یک تفنگ واقعی رو به بازیکن منتقل کنه.

Gonher

فیلترهای فعال

  محدوده قیمت

  رده سنی

  جنسیت

  سری

  برند

  ویژگی‌های تفنگ اسباب‌بازی Gonher

  یکی از دلایلی که طراحی تفنگ‌های این کمپانی مورد پسند بازیکنان قرار میگیره، قالب گیری این تفنگ‌ها به روش DIE-CAST METAL یا ریخته‌گری هستش که در این روش، مواد فلزی مانند آلومینیوم، روی، روی آلیاژی و غیره، به شکل یکپارچه ریخته شده و با فرآیندهای دیگری مانند تراش و پولیش، به شکل نهایی خود می‌رسن. اما این تنها ویژگی تفنگ‌های GONHER نیست و بقیه ویژگی‌هاش رو به صورت موردی با هم بررسی می‌کنیم:

  • ظاهری مشابه با تفنگ واقعی
  • دارای سر پلاستیکی قرمز برای تفاوت با نمونه‌ واقعی
  • امکان استفاده از تیرهای ترقه‌ای
  • ساخته شده از فلز و پلاستیک
  • ساخت کمپانی اسپانیایی GONHER

  سوالات متداول

  01
  بازی با تفنگ GONHER موجب بروز خشونت در کودکان می شود؟

  مطالعات نشان می‌دهند که بازی با اسلحه در کودکی و نوجوانی منجربه خشونت و پرخاشگری نمی‌شود. این نوع بازی‌ها به کودکان و نوجوانان این فرصت را می‌دهد که به ترس های خود غلبه کنند. اما مهمترین نکته در بازی با تفنگ اسباب بازی کنترل هیجان و همذات پنداری با شخصیت‌های مثبت داستان‌ها است.

  02
  چگونه از تفنگ‌های GONHER نگهداری کنیم؟

  نگهداری از این تفنگ‌‌ها نیاز به کار خاصی نداره، فقط کافیه بعد از هر بار استفاده از این تفنگ های ترقه‌ای، قسمت های گوگردی شده رو تمیز کرده و هر چند وقت یکبار، از روزنه طراحی شده، تفنگ رو روغن کاری کنید.

  copy right @ punzitoys 2022