Engino

Engino یکی از برندهای پرطرفدار و موفق در زمینه تولید اسباب بازی های آموزشی و تفریحی برای کودکان هست که در سال ۲۰۰۴ توسط کوستاس سیساموس در قبرس تأسیس شده. محصولات این شرکت شامل انواع اسباب بازی های ساختنی، رباتیک و اسباب‌بازی‌های آموزشی برای کودکان در گروه‌های سنی مختلف هستش. این اسباب‌بازی‌ها با توجه به نیازهای آموزشی و تفریحی کودکان طراحی شدن تا به بهبود توانایی های شناختی، حرکتی و اجتماعی کودکان کمک کنن.

engino

فیلترهای فعال

  محدوده قیمت

  رده سنی

  برند

  • 1
  • 2

  ویژگی محصولات ساختنی و آموزشی Engino

  تمرکز Engino بر روی توسعه مهارت‌های STEM (علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات) در کودکان هست. سری “STEM HEROES” به کودکان اجازه میده تا با خرید یک اسباب‌بازی، اون رو به صورت چند اسباب‌بازی مختلف بسازن. راهنمای ساخت بعضی از این مدل‌ها تو دفترچه راهنمای محصولات وجود داره و بعضی دیگه از مدل‌هارو میتونید تو سایت و اپیکیشن انجینو پیدا کنید و بسازین.
  بیاید با هم بررسی کنیم که چرا ساختنی‌های Engino فقط یه اسباب‌بازی معمولی نیستن:

  • دارای ساختنی‌هایی با موتور برقی
  • ساخته شده از پلاستیک با کیفیت ABS و TPE
  • ساختنی‌های دارای اهرم مخصوص جداسازی قطعات
  • اسباب‌بازی‌هایی با قابلیت ساخت مدل‌های مختلف
  • آموزش مفاهیم و قوانین علم فیزیک و مکانیک

  سوالات متداول

  01
  ساختنی‌های Engino امکان ساخت مدل‌های مختلف را دارند؟

  قطعات محصولات انجینو جوری طراحی میشن که بچه‌ها بتونن یک محصول را در حالت های مختلف بسازن. همچنین این قطعات در عین سادگی از مقاومت بالایی هم برخوردارن. این کمپانی از زمان راه‌اندازى این سیستم چندین جایزه ملّى و بین‌المللى دریافت کرده. در همین حال، بخش تحقیق و توسعه این شرکت، دست به ابداعات جدیدی زده و انجینو رو به نسل سوم اسباب‌بازی‌های ساختنی ارتقا داده.

  02
  تفاوت ساختنی‌های Engino با دیگر برندهای ساختنی چیست؟

  کمپانی Engino سیستم جدیدى از اتصالات مدولار را طراحى کرد که می‌تونه به دانش‌آموزان این توانایى را بده که سریع‌تر و آسان‌تر مدل‌هاى فنى کاملا کاربردى بسازن. جایزه تحقیقاتى اتحادی اروپا، تأمین‌کننده سرمایه ۳ سال اول تحقیق و توسعه شرکت بود و اولین سرى از مجموعه‌هاى Engino در سال ۲۰۰۷ وارد بازار شد و توجه خریداران بین‌المللى اسباب‌بازى و متخصصان آموزشى رو به خودش جلب کرد.

  copy right @ punzitoys 2022