Dede

Dede برند ترکیه‌ای تولید ست‌های اسباب بازی باکیفیت و ایمن برای نوزادان و کودکان هست. محصولات این برند زیرمجموعه کمپانی Fentoys، همگی قابل بازیافت هستن و با استاندارد ISO 9001 مطابقت دارن. محصولات این شرکت امروزه به بیش از 60 کشور جهان صادر میشن و برای تحریک خلاقیت، تخیل و مهارت های رشدی کودکان مناسب بوده و در عین حال ایمن و بادوام هستن.

Dede

فیلترهای فعال

  محدوده قیمت

  رده سنی

  جنسیت

  برند

  ست‌های خانه‌ عروسکی DEDE

  خونه عروسکی یکی از اسباب بازی‌های بسیار جذاب و مفید برای کودکان هست. زمانی که کودکان با بازی کردن تو خونه عروسکی سناریو‌های مختلفی رو برای خودشون بازگو می‌کنن، باعث افزایش خلاقیت و تخیل در اون‌ها می‌شه. خونه‌های عروسکی شرایط نقش‌آفرینی رو تو قالب شخصیت‌های مختلف برای کودک فراهم می‌کنن و اونها به تدریج آمادگی لازم برای لحظه‌های واقعی‌تر زندگی رو کسب می‌کنن. همچنین جابه‌جایی وسایل و عروسک‌ها، مهارت‌های حرکتی ظریف کودکان رو تقویت می‌کنه. بازی با خونه عروسکی، دخترها رو وارد یه دنیای خیالی می‌کنه و اون‌ها رو تو رویاهاشون غرق می‌کنه.

  ست‌های بازی نقش آفرینی DEDE

  کودکان در سال‌های ابتدایی تولدشون از طریق بازی شروع به کشف هویت خود می‌کنن. در سال‌های اول رشد، ذهن کودک با نگاه کردن به محیط اطراف و در نظر گرفتن اون محیط در حال رشد کردن هست. بازی قسمت بزرگی از زندگی کودکان رو تشکیل میده و با رشد خلاقیت و هوش فرزندان تاثیر مستقیمی داره. همچنین می‌تونه مشخص کننده استعداد ذاتی کودک نیز باشه. اسباب بازی‌های نقش آفرین، اسباب بازی هایی هستن که با اون‌ها کودک می‌تونه شخصیت یا شغلی رو تقلید کنه. استفاده از اسباب بازی های نقش آفرین، به میزان زیادی حس مسئولیت پذیری کودکان رو تقویت کرده و اون‌ها رو برای ورود به اجتماع آماده تر می‌کنه.

  سوالات متداول

  01
  جنس اسباب‌بازی‌های DEDE برای کودک ایمن هست؟

  برند DEDE زیرمجموعه کمپانی Fentoys هست و این کمپانی علاوه بر ست‌های اسباب‌بازی، برندی برای تولید خمیربازی(art craft) هم داره و در تمامی محصولاتش، از موادی با کیفیت مرغوب استفاده میکنه. محصولات این برند دارای گواهینامه‌های سلامت و استاندارد ISO 9001 هستن.

  copy right @ punzitoys 2022