Curlimals

عروسک‌های برند انگلیسی Curlimals هم، شادی و بازی‌های خلاقانه رو به دنیای بچه‌ها میاره. دنیایی که هر روزش برای بچه‌ها میتونه داستان جدیدی داشته باشه. از جنگل‌های جادویی گرفته تا بهارای رنگارنگ همه چیز تو دنیای بچه‌ها پر از تخیل و شگفتی هستش. عروسک‌هایی که اونا باهاشون بازی می‌کنن هم، عروسک‌هایی از همین دنیای خلاق و رنگارنگ هستن.

Curlimals

فیلترهای فعال

  رده سنی

  جنسیت

  برند

  این عروسک‌های دوست داشتنی ظاهری فوق العاده بامزه و رنگی دارن و با طراحیه خلاقانه‌ای که دارن خیلی زود تو دل بچه‌ها جا باز می‌کنن و تبدیل به همراه و همدم اونا تو تمام لحظات میشن. اونا بچه‌ها رو می‌خندونن و باعث میشن که اوقات خوشی داشته باشن.

  ویژگی‌های عروسک‌های Curlimals

  • محصول کمپانی انگلیسی Golden Bear
  • ساخته شده از پولیش نرم و ضد حساسیت
  • افزایش خلاقیت در کودکان
  • یادگیری مهارت‌های اجتماعی کودک
  • افزایش اعتماد به نفس در کودکان
  • یادگیری درک احساسات و برقراری ارتباط بهتر توسط کودک

  موهای جادویی Curlimals

  یکی از ویژگی‌های عروسک‌های کرلی مالز موهای اوناست که حتی اسم این برند هم از موهای رنگی و فرفری این عروسک‌ها به وجود اومده. موهای اونا خیلی نرمه و وقتی که نوازش‌شون می‌کنین، واکنش‌های جالبی نشان میدن که باعث میشه بچه‌ها راحت‌تر با اونا ارتباط برقرار کنن و به راحتی بچه‌ها رو می‌خندونه و احساس شادی رو به اونا منتقل می‌کنه. موهای نرم و رنگی این عروسک‌ها توجه بچه‌ها رو به خودش جلب می‌کنه و باعث میشه که بچه‌ها دوست داشته باشن اونا رو بغل کنن و همه جا همراه خودشون ببرن.

  ارتباط عاطفی با عروسک‌های Curlimals

  عروسک‌های بامزه و دوست داشتنی Curlimals به بچه‌ها کمک می‌کنن تا ارتباط عاطفی نزدیک‌تر و بهتری با اطرافیانشون برقرار کنن. دلیلش هم اینه که تعامل، ارتباط و بازی با این عروسک‌ها به بچه‌ها این امکان رو میده که احساسات خودشون رو بهتر درک کنن و بتونن احساساتشون رو بیان کنن. بچه‌ها از تخیل و دنیای فانتزی خودشون استفاده می‌کنن تا داستان‌های فانتزی بسازن و تو اون داستان‌ها نقش‌های مختلفی داشته باشن. این مسئله به بچه‌ها امکان میده که اعتماد به نفس و احساس امنیت بیشتری رو تجربه کنن.

  سوالات متداول

  01
  عروسک‌های Curlimals مناسب چه سنینی هستند؟

  این عروسک‌های دوست داشتنی برای سن ۳ سال به بالا مناسب هستن. اما حتی بچه‌هایی که در سن پیش دبستانی یا بزرگتر هم هستن به این عروسک‌های بامزه علاقه دارن و می‌تونن باهاشون سرگرم بشن و ساعت‌ها بازی کنن. اما بازی با این عروسک‌ها تو سن پایین از این جهت اهمیت داره که تو این سن تخیل و خلاقیت بچه‌ها به اوج خودش میرسه و بازی‌های فانتزی، دوست داشتنی و تعاملی با عروسک‌هایی مثل عروسک‌های برند Curlimals می‌تونن این ویژگی‌ها رو تو بچه‌ها افزایش بدن. همچنین بچه‌ها به دلیل تعامل با این عروسک‌ها لذت بیشتری از بازی می‌برن و عروسک برای اونا تبدیل به یک دوست و همدم میشه.

  copy right @ punzitoys 2022