Club petz

Club petz یکی از برندهای محبوب و معروف زیر شاخه‌ای برند اسباب بازی IMC Toys هست. عروسک‌های این برند شامل کلی حیوان خونگی‌ بامزه و جذاب مثل گربه، خرگوش، سگ و … میشه. طراحی این عروسک‌ها خیلی جالبه و نظر بچه‌ها رو به سمت خودش جلب می‌کنه. این عروسک‌ها صداهای جذابی هم دارن و به همین خاطر بچه‌ها با اونا ارتباط خیلی خوبی برقرار می‌کنن و عروسک‌ها رو مثل همدم و دوست خودشون می‌دونن. حتی این عروسک می‌تونه جایگزین خیلی خوبی برای بچه‌های علاقه‌مند به حیوان خونگی باشه که عاشق حیوان خونگی هستن ولی به هر دلیلی نمی‌تونن حیوان خونگی خودشون رو داشته باشن.

Club-Petz

فیلترهای فعال

  رده سنی

  جنسیت

  برند

  همه بچه‌ها عاشق موجودات کوچولو و بامزه‌ هستن و خیلی از اونا دوست دارن حیوان خونگی خودشونو داشته باشن اما بعضی مواقع امکانش نیست که بچه‌ها بتونن حیوان خونگی داشته باشن حالا یا به دلیل حساسیت یا به دلیل نبودن شرایط نگهداری از اون حیوان خونگی. عروسک‌های اسپانیایی Club Petz اینجان تا حیوون خونگی بچه‌ها بشن و براشون ساعت‌های خیلی خوشی رو رقم بزنن.

  ویژگی‌های عروسک‌های Club petz

  • زیر مجموعه برند اسپانیایی و معتبر IMC Toys
  • ساخته شده از مواد درجه یک و دارای استاندارد بین المللی
  • آموزش درک و بیان احساسات

  ارتباطی شگفت انگیز با کودکان

  عروسک‌های Club petz به خاطر ویژگی‌های ظاهریشون جنس بدنشون و حتی صداهایی که دارن دوست خیلی خوبی برای بچه‌ها میشن و بچه‌ها می‌تونن ساعت‌ها باهاشون سرگرم بشن. در اثر علاقه‌ای که بچه‌ها به این عروسک‌ها دارن ارتباط خوبی هم با اونا برقرار می‌کنن و در نتیجه می‌تونن احساسات خود را بهتر درک کنند و حتی بیشتر از قبل احساسات پیچیده خودشون رو بیان کنن.

  سوالات متداول

  01
  عروسک‌های Club petz برای چه سنی مناسب هستند؟

  این عروسک‌ها از حدود سن ۲ سالگی برای بازی بچه‌ها مناسب هستن ولی حتی بچه‌های بزرگتر از بازی با اونا لذت می‌برن و دلیلش هم طراحی خلاقانه و کیفیت بالای این محصولاته. اما وقتی که بچه‌های کوچک‌تر با این اسباب بازی بازی می‌کنن بیشتر می‌تونه در شکل‌گیری شخصیتشون تاثیر بزاره اونم به خاطر ویژگی‌های تعاملی این عروسک‌ها که به بچه‌ها کمک می‌کنه احساساتشون رو بهتر درک کنن و راحت‌تر بیان کنن.

  02
  بازی با عروسک های Club petz چه فوایدی برای کودکان داره؟

  این عروسک‌ها روی تقویت مهارت‌های اجتماعی بچه‌ها خیلی تاثیر دارن و این مهارت‌ها شامل تقویت ابراز همدلی و همدردی میشه. علاوه بر اون عروسک‌های Club petz روی تقویت مهارت‌های تخیل و خلاقیت بچه‌ها خیلی تاثیر میذارن، به خاطر اینکه موقع بازی با این عروسک‌ها می‌تونن داستان‌های خودشون رو خلق کنن و اون رو هر جور که می‌خوان پیش ببرن. مهمترین فایده بازی با این عروسک‌ها اینه که بعضی از بچه‌ها به دلیل خاطره ناخوشایند از بعضی از حیوانات می‌ترسن، پس می‌تونن با بازی با این عروسک‌ها رابطه خودشون رو با حیوانات دوست داشتنی بهتر کنن و ترسشون کمتر بشه.

  copy right @ punzitoys 2022