در پانزی تویز اعتماد شما برای ما از همه چیز مهمتر است.  به همین دلیل ما به حریم شخصی شما احترام گذاشته و از آن محافظت میکنیم.
 
قوانین حریم خصوصی
اطلاعات کاربری تمامی افراد و همچنین مراحل پرداخت در سایت پانزی تویز بر اساس شماره تلفن ارائه می شود.و جهت بالا بردن امنیت کاربران گرامی از رمز یکبار مصرف استفاده میگردد که به شماره تلفن ثبت شده پیامک می شود. بر همین اساس کاربران موظف به حفظ اطلاعات مربوط به شماره تلفن خود هستند. گفتنی است در صورتی که کاربران اقدام به واگذاری شماره تلفن همراه خود کرده باشند باید اقدام به ساخت حساب کاربری جدید در سایت کنند.
پانزی تویز هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی نماید.مگر اینکه با حکم مقام قضایی  یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت توسط پانزی تویز وجود ندارد.
 ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائلیم ، برای خرید، پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است. 
همچنین مشتریان میتوانند جهت تحویل آدرس دیگری را اعلام فرمایند بدیهیست مسئولیت این امر به عهده مشتری می باشد.
 
پانزی تویز همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما عزیزان و مناسب‌سازی آن‌ها را فراهم می‌کند. لازم به ذکر است که بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند که می‌توان از بخش تنظیمات این فرایند را انجام داد.
 
 انتشار نظرات در وبسایت
 
تمام نظراتی که از طرف کاربران در وبسایت پانزی تویز قرار می‌گیرند، پس از انجام بررسی‌های لازم منتشر میشوند. در صورت نیاز نظرها و کامنت‌های ارسالی کاربران  با هدف رعایت قوانین، جایگاه و شان وب‌سایت ویرایش گردیده یا منتشر نمیشوند.
اگر نظر یا پیامی مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، پانزی تویز حق استفاده از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی را برای خود محفوظ می‌داند.
 
 
 
  •  پانزی تویز ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت خود را غیر فعال نمایند.
 
شماره  1000551451 تنها شماره‌ای است که پانزی تویز از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (SMS) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان پانزی تویز، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام پانزی تویز است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را از طریق info@punzitoys.ir به ما اطلاع دهید. همچنین این شماره‌، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه پانزی تویز را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.  
 

پانزی تویز امیدوار است تجربه ای امن راحت و خوشایند را برای همه کاربران گرامی فراهم آورد.                                    

در صورت وجود هرگونه سوال لطفا با شماره تلفن‌های 02634446199 و 09901909077 یا از طریق واتساپ با این شماره 09901909066 تماس حاصل فرمایید.